В центрі уваги матчу “Шахтаря” в Анталії була 3-місячна дитина, яку було вбито рашистами в Одесі

25 апреля 2022

«Шахтар» в турецькій Анталії у межах Shakhtar Global Tour for Peace провів благодійний матч з «Антальяспором».

«Гірники» вийшли на матч у футболках із фотографією на згадку про 3-місячну українку Кіру Глодан, яка разом із мамою та бабусею загинула в Одесі внаслідок ракетного обстрілу міста російськими військами. Під фото був напис «How many more?» («Скільки ще?»). На сьогодні жертвами агресії Росії стали вже 215 українських дітей... Гра розпочалася хвилиною мовчання на згадку про жертв війни.

На старті матчу в складі «Антальяспора» ненадовго з’явилися бразильці Фернандо і Луїс Адріано, які свого часу виступали за «Шахтар» і таким чином показали свою повагу до клубу й України. Господарі активніше розпочали зустріч і швидко відкрили рахунок – уже на 8-й хвилині відзначився Мустафа Ерділман. Проте «гірники» одразу перехопили ініціативу, провели серію небезпечних атак і на 21-й хвилині відігралися: Артем Бондаренко чудовим пасом із центральної зони знайшов Манора Соломона, який обробив м’яч і точно пробив – 1:1.

У другії половині гри, Дмитро Топалов на 76-й хвилині, зяв ініціативу на себе – змістився з правого краю ближче до центру і завдав удар, який виявився для «Шахтаря» переможним - 2:1.

Усі кошти від реалізації квитків та реклами буде передано волонтерським організаціям, медикам, а також спрямовано на допомогу українським дітям, які постраждали від війни.

«Шахтар»: Трубін (Шевченко, 46), Конопля (Стасюк, 46), Бондар (Чех, 59), Марлон (Топалов, 46), Ракицький (Фарина, 46), Матвієнко (Драмбаєв, 70), Бондаренко (Мишньов, 70), Степаненко (к) (Удод, 59), Мудрик, Соломон (Борячук, 59), Судаков (Сігеєв, 59)

1 травня «гірники» в Хорватії проведуть благодійний матч у хорватському Сплыты з «Хайдуком».