“Динамо” після пенальтійної лотереї в 3-й кваліфікації ЛК здолало 142-й клуб в рейтингу УЄФА

17 августа 2023

Київське “Динамо” тільки після серії пенальті зуміло пройти в 3-й кваліфікації Ліги конференцій грецький “Аріс” (142-е місце в клубному рейтингу УЄФА).

Основний час пройшов з величезною теріторіальною перевагою киян, але з обмалем гострих моментів. В першому таймі їх було тільки два і обидва завершились голами. Спочатку за гостей забив Джурасек (38), а на останній хвилині рахунок зрівняв Волошин (45).

Після перерви нічого суттєвого на полі не змінилось. Тільки на 85-й хвилині “біло-сині” після класного удару в дотик Караваєва перевели протистояння в додатковий час — 2:1.

Здавалось, що після вилучення на 106-й хвилині за друге попередження Павічича номінальні господарі арени “Рапіда” в Бухаресті (гру відвідали 6 200 вболівальників) все вирішать без футбольної лотереї. Однак, навпаки після кутового буквально за секунди до фінального свистка “Аріс” міг зрівняти рахунок після кутового, але врятував “Динамо” Бущан.

Серія пенальті завершилась на користь киян, після того, як англієць з грецького клубу Одубаджо запустив м'яч вище воріт — 6:5.

Святкуючи перемогу динамівці виказали свою підтримку бійцям героїчного полку "Азов", проти яких в першій грі ультрас "Аріса" вивесили банер.  Невелика сутичка з представниками грецького клубу тільки підтвердила правильність дій киян.

“Динамо” К (1-4-3-3): Бущан — Тимчик (Караваєв, 72), Дячук, Сирота, Дубінчак — Шапаренко (Андрієвський, 72), Сидорчук (Бражко, 72), Буяльський — Ярмоленко (Парріс, 106), Ванат (Беніто, 106), Волошин (Діалло, 82).

“Аріс” (1-4-3-3): Хутесіотіс — Монтоя, Фабіано, Одубаджа, Феррарі — Джурасек (Рупп, 59), Жан Жюль (Самора, 106), Даріда (Павічич, 75) — Моберг-Карлссон (Менендес, 59), Морон (Христодулопулос, 82), Пальма (Матарріта, 82).

Суперником “Динамо” в плей-оф відборі стане турецький “Бешикташ”, який двічі в 3-й кваліфікації обіграв азербайджанський “Нефтчі” - 3:1, 2:1.

Перший матч в Бухаресті пройде 24 серпня, а гра у відповідь в Стамбулі 31-го серпня.