Фіаско в Одесі не дозволить “Динамо” піднятись протягом місяця вище 7-го місця в УПЛ

20 августа 2023

В 4-му турі УПЛ було кілька дуже драматичних поєдинків.

Один з них пройшов в Одесі, де “Чорноморець” приймав київське “Динамо”.

Матч, з точки зору забитих голів, проходив, як на гойдалках. Господарі, навіть граючи в ослабленому складі, двічі виходили вперед, а гості зрівнювалили рахунок.

Остаточний перелам в матчі на користь одеситів стався на 83-й хвилині після того, як захисник киян Сирота, був за друге попередження видалений з поля.

Через сім хвилин гарна комбінація “Чорноморця” за участю словенця Шпорна і нігерійця Ієде завершилась переможним голом останнього — 3:2 (Авагімян, 20, Штогрін, 53, Ієде, 90 — Ярмоленко, 48, Сидорчук, 60)!

“Чорноморець” (1-4-3-3): Шевченко — Путря, Гучек, Єрмаков, Брагару — Авагімян, Васильєв, Шпорн — Штогрін, Хадіда (Ієде, 69), Бойчук.

“Динамо” (1-4-3-3): Нещерет — Тимчик (Караваєв, 62), Дячук, Сирота, Вівчаренко (Дубінчак, 62) — Шапаренко (Шепелєв, 77), Сидорчук (Бражко, 71), Буяльський — Ярмоленко (Беніто, 77), Ванат, Волошин.

Одесити вдруге підряд (з урахування минолої першості) обіграли “Динамо” і набравши 9 очок піднялись на 2-е месце.
У столичного клубу залишилось 6 пунктів і наразі це 7-а позиція.

Вище неї, як мінімум майже місяць динамівці не піднімуться. Причиною є те, що вони за власною ініціативою перенесли на невизначену дату гру 5-го туру проти “Вереса” (як і раніше з “Металістом-1925”), а матч 6-го ігрового дня з “Зорею” також не затверджений, через участь луганського клубу в плей-оф Ліги Європи.

Отже наступна гра “Динамо” в УПЛ запланована на 16 вересня в Києві проти “Ворскли”.