“Динамо” К програло “Арісу” на його полі в 3-й кваліфікації ЛК

11 августа 2023

Перша гра в двухраундовому протистоянні в 3-й кваліфікації Ліги конференцій в Салоніках між “Арісом” і київським “Динамо” закінчилась поразкою гостей.

Загалом гравці грецького клубу, в стартовому складі якого не було жодного грека (!), активно провели весь матч. "Динамо", як і оголосив на предматчевій прес-конференціїї Луческу відверто грало на 0:0.
В першому таймі найкращі моменти забити мали гравці "Аріса" швед Моберг-Карлссон і чех Даріда.
Після перерви точилася досить рівна боротьба, але вперед все ж вийшли господарі. Після гри рукою Олександра Сироти пенальті реалізував на 69-хвилині 23-річний гондурасець Луіс Пальма.
Динамівці додали в швидкості, затисли “Аріс” на його половині поля, однак крім двох гарних моментів з ударами Миколи Шапаренка і Андрія Ярмоленка, нічого суттєвого більше біля воріт іспанського голкіпера Хуліана не створили.
А от місцеві вболівальники які вщеть заповнили стадіон імені Клеантіса Вікелідіса (23 000 місць) могли побачити і другий гол у виконанні своєї команди.
На останніх хвилинах матчу після прострілу з лівого флангу свій дуже гарний шанс не використав аргентинець Хонатан Менендес.

З відверто неприємного - антиукраїнський банер проти підрозділу Азов, який вивісили, а потім прибрали ультрас грецького клубу.
“Аріс” (1-4-3-3): Хуліан — Монтоя, Фабіано, Одубаджа, Феррарі — Джурасек (Рупп, 58), Жан Жюль, Даріда (Павічич, 82) — Моберг-Карлссон (Менендес, 59), Пальма (Матарріта, 77), Морон.
“Динамо” (1-4-3-3): Бущан — Тимчик, Попов, Сирота, Дубінчак — Шапаренко (Шепелєв, 81), Сидорчук (Бражко, 82), Буяльський — Ярмоленко, Беніто, Кабаєв (Волошин, 82).
Другий акт протистояння між “Динамо” і “Арісом” відбудеться 17 серпня на арені “Рапіда” в Бухаресті.