"Барса" перемогла "Реал" з присмаком ювілейного задоволення

20 марта 2023

“Барселона” перемогла “Реал” у захоплюючому Ель Класіко на “Камп Ноу”.

Вірогідніше ця звитяга команди Чаві за присутності 95,745 глядачів стала вирішальною у битві за чемпіонське звання в Іспанії цього сезону.

“Блауграну” не спантеличив “дурний” м'яч скерований після прострілу бразильця Вінісіуса у власні ворота уругвайцнм Араухо (9).

Під завісу першого тайму внаслідок масованої атаки його зрівняв Серджі Роберто (45).

Кульмінація всього поєдинку прийшлася на заключні хвилини. Спочатку “Реал” втратив нагоду вийти вперед, а потім вирішальний гол записав до свого доробку Франк Кессьє (90+2) — 2:1! Він став 3000-м і історичному реєстрі каталонців в офіційних матчах на “Камп Ноу”.

“Барселона”: тер Стеген — Араухо, Кунде, Крістенсен, Бальде — Роберто (Кессьє, 77), Бускетс, де Йонг — Рафінья (Торрес, 83), Левандовські, Гаві (Фаті, 90+1).

“Реал”: Куртуа — Карвахаль, Мілітао, Рюдігер, Начо (Менді, 62) — Кроос (Родріго, 62), Камавінга (Чуамені, 76), Модрич (Себальйос, 76) — Вальверде (Асенсіо, 77), Бензема, Вінісіус.

Крім комфортного відриву від свого основного конкурента, який вже досяг за 12 турів до фінішу 12 очок, “Барса” додала ще й ювелейну 100-у перемогу над “Реалом” у всіх змаганнях!
74 з них в чемпіонатах Іспанії, 17 у національному Кубку, 5 в Суперкубку Іспанії, 2 в єврокубках і 2 в Кубку Ліги.

64 з цих звитяг були здобуті на домашніх стадіонах "Барси", 31 - на аренах Мадрида і п'ять - на нейтральних полях.

Наразі “вершкові” мають 101 перемогу, лише на одну більше, ніж “блауграна”. А матч-відповідь півфіналу поточного розіграшу Кубка Іспанії наступного місяця дає “Барсі” шанс наздогдагнати свого одвічного суперника.