"Атлетік” забив більше, однак програв “Жироні” Циганкова

26 февраля 2023

В 23-му турі іспанської Прімери досить дивнивний матч відбувся в Більбао.

Там місцевий “Атлетік” за присутності на арені “Сан Мамес” 53 000 глядачів приймав середняка “Жирону”.
Гра з перших хвилин зовсім пішла не так для господарів. Вже на 4-й хвилині Алекс Гарсія відкрив рахунок після передачі від Віктора Циганкова (4-та гра, 1 гол, 2 асисти).
Через 15 хвилин захисник господарів де Маркос забив у власні ворота.
“Атлетік” скоротив різніцю в голах на 35-й хвилині завдяки більярдному влучанню Юрі Берчічі, однак знову ще до перерви став програвати у два м'ячі після ще одного влучання у власні ворота, на цей раз від Мікеля Весгі (45+1).
Після перерви господарі досить сильно притисли гостей до власних воріт, однак крім комічного голу Рауля Гарсії (89) програли — 2:3.
Український збірник Циганков після активного початку потім розчинився на полі і окрім ще одного гострого продовження, до своєї заміни на 80-й хвилині на бразильця Реньєра, нічим особливо не відзначився.
“Жирона” набрала 30 очок і залишилась на 11-й позиції з дистанцією від зони вильоту у 7 очок.