“Шахтар” зіграв благодійний матч з “Аяксом” в Амстердамі

26 июля 2022

Другим літнім спарингом “Шахтаря” став матч проти “Аякса”.

В стартовому складі команди Йовічевича вийшло одразу 10 вихованців клубної академії.

“Гірники” відкрили рахунок після шедеврального голу на 33-й хвилині Михайла Мудрика.

Потім забивали тільки господарі — Тадич, 45, Бергейс, 73, Кудус, 85.

Тож поразка “Шахтаря” - 1:3. Те, що донецький клуб не пропустив більше, заслуга 38-річного капітана Андрія Пятова, який видав у другому таймі кілька дивовижних і видовищних сейвів.

«Шахтар»: Трубін, Корнієнко, Козік, Бондар, Конопля, Степаненко, Бондаренко, Судаков, Кащук, Мудрик, Тотовицький.
Після перерви також зіграли: Пятов, Кирюханцев, Удод, Стасюк, Савченко, Очеретько, Топалов, Джурасек, Чех, Криськів, Вакула, Кулаков.
Матч мав статус благодійного та пройшов в межах Shakhtar Global Tour for Peace. Кошти від реалізації квитків та реклами спрямують на придбання всього необхідного для захисників України, українських громадян і дітей, які постраждали від війни.