"Шахтар” зіграв прем'єрну гру під орудою Йовічевича

22 июля 2022

Готуючись до нового сезону “Шахтар” провів у Нідерландах перший спаринг.

Матч проти “Фортуни” (15-е місце в Ередивізії 2021/22) став першим в якості нового головного тренера “гірників” Ігора Йовічевича.

Хорват у кожному з таймів задіяв 11 різних гравців.

Зустріч завершилась внічию, хоча після перших 14 хвилин “Фортуна” вела з перевагою у два м'ячі.

Однак “Шахтар” відігрався і після 90 хвилин був зафіксований рівний рахунок — 3:3 (Нослін, 11, 69, Сентьєнс, 14 — Сікан, 35, Степаненко, 45, Очеретько, 65).

"Шахтар", 1-й тайм: Трубін, Конопля, Удод, Бондар, Корнієнко, Джурасек, Степаненко (к), Вакула, Криськів, Тотовицький, Сікан. 2-й тайм: Пятов (к), Капінус, Кирюханцев, Савченко, Козік, Топалов, Чех, Судаков, Очеретько, Кащук, Мудрик, Кулаков

Наступний матч донецького клубу відбудеться 26 липня в Амстердамі. Команда в рамках благодійного Shakhtar Global Tour for Peace зіграє з «Аяксом». Зустріч відбудеться на "Йоган Кройф Арені" і розпочнеться о 20:00 за Києвом.