Черговий антирекорд Луческу. “Динамо” К програло 5-й матч поспіль

08 сентября 2022

Київське “Динамо” відкрило для себе групову стадію Ліги Європи в Стамбулі.

Суперником “біло-синіх” став добре їм відомий “Фенербахче”, який вони вже в цьому сезоні переграли в КЛЧ (0:0, 2:1).

Звісно, що господарі всіма силами прагнули реваншу.

І він їм вдався.

Перший тайм пройшов під ритм постійного пресингу гравців Жорже Жезуса. “Канарки” забили першими після стандартного положення. М'яч головою, випередивши Гармаша, відправив у ворота Бущана Густаво Енріке (35).

Після перерви ситуація на полі ні в чому не змінилась, але кияни першим попаданням в отвір воріт, рахунок зрвняли. Передачу з правого флангу Буяльського майстерним ударом в дотик голом завершив Циганков (63).

Дивним чином ця невдача майже зіпсувала комбінаційну гру “Фенера”. Однак господарі все ж вирвали перемогу. Вирішальне взяття воріт невідпорним ударом майже з воротапського майданчика на 90+2-й хвилині оформив Батшуаі (на фото) — 2:1.
Таким чином київське “Динамо” вперше в новітній історії програло п'ятий офіційний поєдинок поспіль...

“Фенербахче”: Алтай — Луан Перес, Салаї, Енріке — Кадіоглу, Крешпу (Яндаш, 83), Арао, Аліоскі (Лінкольн, 83) — Россі (Кахведжі, 69), Жоао Педро (Батшуаї, 69), Кінг (Валенсія, 69).

“Динамо” К: Бущан — Кендзьора, Бурда, Сирота, Дубінчак (Вівчаренко, 59) — Буяльський, Сидорчук, Шапаренко (Шепелєв, 68) — Циганков, Гармаш (Кравченко, 88), Кабаєв.

Другий матч у групі “Динамо” проведе в Кракові 15 вересня проти кіпрського АЕКа.