Після поразки від “Зорі” “Динамо” К залишилось серед аутсайдерів УПЛ

03 сентября 2022

Центральним матчем 3-го туру УПЛ стало протистояння в Києві між “Зорею” і “Динамо”.

Після нищівної поразки від “Дніпра-1” (0:3) здавалось, що гравці команди Луческу повинні гризти газон, щоб отримати необхідну компенсацію.
Однак замість цього вже в першому таймі гандікап у два голи зробила “Зоря”. Ворота Георгія Бущана вразили Назарій Русин (7) і Дмитро Мішньов (38).
На перерву луганці могли піти взагалі з перевагою у три м'ячі, однак Русин вигравши забіг у Томаша Кендзьори (на фото) не зумів попасти у ворота після виходу сам на сам з голкіпером “Динамо”.
У другому таймі малюнок зустрічі різко змінився на перевагу “біло-синіх”. Вони додали у швидкості і раз пораз почали створювати загрозливі підходи до воріт Дмитра Мацапури. Вже на 49-й хвилині різницю у рахунку до мінімума скоротив Владислав Ванат.
Здавалось, що після вилучення головним арбітром матчу Ігорем Пасхалом на 69-й хвилині луганчанина Романа Вантуха забити другий гол для господарів буде тільки справою часу.
Та сталося зрвсім протилежне. Вихованець “Динамо” Володимир Бражко, після серії помилок захисної лінії “біло-синіх”, буквально вколотив третій м'яч у сітку воріт господарів (70).
Ті, кинули останні зусилля для того щоб врятувати гру, та змогли тільки підсолодити своє фіаско завдяки точному пострілу Віталія Буяльсьсого (83) — 2:3.
“Зоря”: Мацапура — Данченко, Батагов, Імереков, Вантух — Чурко (Сміян, 80), Назарина, Мишньов (Бражко, 63) — Крістіан (Алефіренко, 80), Нагнойний (Луньов, 62), Русин.

“Динамо”: Бущан — Кендзьора (Гармаш, 46), Забарний, Сирота, Дубінчак — Буяльський, Андрієвський (Сидорчук, 46), Шепелєв (Шапаренко, 46) — Караваєв, Ванат, Кабаєв (Бєсєдін, 80).
“Динамо” вперше в історії чемпіонатів України програло другий стартовий матч поспіль, до того ж пропустивши шість голів (!) і разом з “Рухом” тепер ділить останній рядок в турнірній таблиці.
“Зоря” в свою чергу, вигравше всі три матчі, очолює марафон, переможець якого судячи з усього буде цього сезону зовсім непередбачуваним.