“Динамо” К вийшло в плей-офф відбору КЛЧ на “Бенфіку” Яремчука

10 августа 2022

Те що здавалось неминучим врешті сталось фактично.

Київське “Динамо” в майже скопійовану переможному сюжеті з 2-ї кваліфікації ЛЧ проти турецького “Фенербахче” здолало і австрійський “Штурм”.

Основний час кияни програли з тим же рахунком, що і виграли у себе на полі (Хойлунд, 27).

Додадкового часу могло і не бути, але на останніх секундах компенсованих хвилин Гармаш після кутового поцілив головою у поперечину.

Все вирішилось в екстратаймі. Вівчаренко завдяки асисту Циганкова на 97-й хвилині рахунок зрівняв. Саркарія за фол на Гармаші отримав друге попередження і залишив “Штурм” в меншості (105). Циганков зробив контрольний вистріл на 112-й хвилині і приніс перемогу “Динамо” - 2:1!

Мінусом для киян стали жовті картки Сидорчука і Гармаша, які не дозволять цим досвідченим гравцям зіграти в першому матчі плей-офф відбору ЛЧ.

Sturm Graz Dynamo Kyiv 1 2 END OF MATCH

«Штурм»: Зібенхандль - Данте (Шнегг, 102), Вютріх, Станкович (Фусейні, 102), Аффенгрубер, Газибегович - Прасс (Вельс, 113), Хірлендер (к) (Демаку, 102), Хорват (Ланг, 84) - Хойлунд (Любич, 75), Саркарія.
«Динамо»: Бущан - Дубінчак (Вівчаренко, 71), Сирота, Забарний, Кендзьора (Караваєв, 71) - Сидорчук (к), Шепелєв (Гармаш, 82; Андрієвський, 99), Шапаренко - Буяльський, Циганков - Бєсєдін (Ванат, 75).
Суперником українського клубу стане португальська “Бенфіка”, яка знищила в 3-й кваліфікації данський “Мідтьюлланд” 7:2 за сумою двох зустрічей (4:1, 3:1).
Матчі “біло-синіх” з ліссабонськими “орлами” заплановані на 16/17 та 23/24 серпня.