“Штурм” втратив очки перед грою КЛЧ з “Динамо” К. Пояснюємо чому

07 августа 2022

Суперник київського “Динамо” в 3-й кваліфікації ЛЧ грацький “Штурм” вирішив, що може здолати свого суперника в 3-му турі австрійської Бундесліги “Рід”, виставивши напіврезервний стартовий склад.

Порівняно з матчем проти “біло-синіх” в ньому не знайшлося місця одразу 6 гравцям: Газібеговичу, Вютріху, Данте, Гірлендеру (капітан), Хорвату і Хойлунду.

“Штурм”, граючи в гостях за присутності 4 345 глядачів, доволі швидко зусиллями Ланга на 11-й хвилині повів в рахунку, однак потім все пішло не дуже гарно. Після того як хорватський форвард “Ріда” Лео Мікіч схопив за п'ять хвилин (56, 61) одну за одною дві жовті карти і залишив свою команду у меншості гості не зуміли подвоїти свою перевагу і за це заплатили високу ціну.

На 77-й хвилині Моншейн з пенальті рахунок зрівняв і гра закінчиля внічию — 1:1.

- Результат: надзвичайно дратує, два абсолютно втрачених бали, - заявив після фінального свистка головний тренер “Штурма” Крістіан Ільцер. - Я залишився задоволений грою, я рідко бачив команду, яка настільки домінувала в Ріді. Але ми не створювали достатньо моментів, щоб забити, ми були недостатньо конкретними. Коли у вас на полі граєте в більшості, ви хочете зробити рахунок 2:0, бо як показала ця гра 1:0 для перемоги може бути недостатньо.

Склад “Штурма”: Зібенхандль - Інголіч - Аффенгрубер (Хірлендер, 72) - Боркович - Шнегг - Демаку - Горенц-Станкович (Вютріх, 46) - Любич - Прасс (Хорват. 64) - Саркарія (Хойлунд, 46) - Ланг (Емега, 78).

Після трьох турів чемпіонату Австрії “Штурм” набрав 5 очок і посідає 3-ю позицію.

Матч з “Динамо” К розпочненться в Граці 9 серпня о 21:30 за київським часом.