Бились до останнього і перемогли! Україна U-21 здолала Англію

16 октября 2023

Молодіжна збірна України провела один з найкращих матчів в своїй історії.

Команда під керівництвом іспанця Унаї Мельгоси в словацькому Кошице у видовищному поєдинку переграла у відборі до Євро-2025 діючих чемпіонів Європи англійців — 3:2 (Волошин, 31, Очеретько, 43, Квасниця, 90+4 — Мадуеке, 67, Крессвелл, 89 ).
“Чи задоволений результатом? Насамперед, задоволений процесом. Задоволений тим, що відбувається, як росте команда”, - сказав після пам'ятної звитяги Мельгоса. - Дивлюся, як тренуються гравці, як приїжджають до збірної, б'ються за свою команду. Вони прогресують, слухають нас. У нас не так багато часу, щоб тренуватися на полі, але вони дуже докладно стежать за тактичними розборами, працюють із відео. Тому це просто один момент у дуже довгій історії на шляху цієї молодіжної збірної до результатів. Вони чудово працюють
Дуже важко протягом усього матчу утримувати рівень енергії, який у нас був. Все ж таки грали проти чемпіонів минулого Євро, і в ті моменти у другому таймі ми відчули силу наших суперників. Але я бачив, що наша команда боролася, намагалася ще раз щось зробити і впоралася з цим.

Гол у компенсований час? Це такий вид спорту, в якому такі речі постійно трапляються. Це не означає, що це буде завжди – ми виграватимемо, перемагатимемо на останніх хвилинах – нам просто потрібно намагатися грати далі. Але також правда, якщо ти неідеально реалізуєш тактику на полі, і якщо ти не повністю викладаєшся з усім серцем, то такі моменти будуть просто неможливі.
Класно, що ми перемогли, але ще класно те, як виграли, забивши на останній хвилині. Тому це задоволення, яке одержали – це частина процесу. Тобто зараз ми раді, але завтра думатимемо про наступні поєдинки.
Україна U-21: Нещерет — Роман, Салюк, Батагов, Вівчаренко — Ярмолюк, Бражко, Очеретько (Рубчинський, 74) — Брагару, В’юнник (Краснопір, 59), Волошин (Квасниця, 74).

Англія U-21: Траффорд — Лівраменто (Нортон-Каффі, 73), Крессвелл, Брантвейт, Гамфріс (Ілінг, 57) — Елліотт, Льюїс, Гакні (Делап, 58) — Мадуеке, Макаті (Роу, 73), Байно-Гіттенс (Філоджин, 58).
Україна набрала 9 очок і вийшла на перше місце в групі F, випереджаючи на три бали Англію і Сербію.
17 листопада “жовто-сині” в 4-му турі приймуть на своєму полі Люксембург. В першій грі з цим суперником українці перемогли — 3:0.