Збірна України завершила один з найкращих молодіжних Євро

06 июля 2023

В полуфіналі молодіжного чемпіоната Європи збірна Украни зустрілась з Іспанією.

В першому таймі були і голи і інтрига. Наші хлопці першими відкрили рахунок. Мудрик на лівому фланзі перевів м'яч в центр карного майданчика суперників, а Бондаренко точно пробив (13).
Буквально через чотири хвилини рахунок зрівняв Абель Руїс.
Ще через сім хвилин піренейці вийшли вперед після влучного пострілу Сансета.
На перерву команди могли піти з нічиєю на табло, однак удар головою Сікана парирував Арнау Тенас.
В другому таймі повністю домінувала Існанія, що і підтвердили голи у виконанні Бланко (54), Ороса (68) і С. Гомеса (78) — 5:1.

Іспанія: Арнау Тенас — В. Гомес, Паредес, Пачеко, Міранда — Бланко (Бернабе, 75), Баена (Вейга, 75) — Родрі (Барренечеа, 59), Сансет (Орос, 59), С. Гомес (Рікельме, 80) — Руїс.

Україна: Трубін — Сич, Батагов, Таловєров, Вівчаренко (Брагару, 61) — Бражко (Желізко, 61), Бондаренко (Очеретько, 76) — Назаренко (Кащук, 46), Судаков, Мудрик — Сікан (Ванат, 61).
\Незважаючи на нищівну поразку команді Руслана Ротаня слід тільки подякува за гарну гру на молодіжному Євро-2023 і багато позитивних емоцій!
І до того ж була виконана головна міссія. Вперше в історії наша країна буде представлена на Олімпійському футбольному турнірі!