Перемога, яка увійде в історію! Україна U-21 в полуфіналі Євро та з путівкою на Олімпіаду-2024!

03 июля 2023

Молодіжна збірна України продовжує свій шлях до перемоги на молодіжному Євро-2023.

В чвертьфіналі наші хлопці впевнено переграли одного з фаворитів фінальгої стадії Францію — 3:1 (Cудаков, 22, п, 44, Бондаренко, 86 — Шеркі, 19).
Після досить потужного початку французи відкрили рахунок завдяки удару дриблера Шеркі.
Поступово Україна прибрала контроль над грою  і завдяки блискучій майстерності Мудрика зуміла піти на перерву з перевагою в один м'яч на свою користь. Спочатку він заробив пенальті, а потім видав ідеальньний пас. В обох випадках виконвцем голів став Судаков.
У другому таймі пішла гра нервів і було багато фізичних протистоянь в яких українці ні в чому не поступались грізному супернику. Навпаки, в одній із контратак під кінець зустрічі третім взяттям воріт гру на користь України закрив Бондаренко.
Франція: Шевальє — Калулу, Сімакан (Жандре, 72), Люкеба, Нкунку — Ле Фе, Какере, Тюрам (Адлі, 71) — Шеркі (Калімуендо, 79) — Баркола, Гуїрі (Ваї, 72).

Україна: Трубін — Сич, Батагов, Таловєров, Вівчаренко — Бражко, Бондаренко (Желізко, 88) — Кащук (Назаренко, 59), Судаков, Мудрик (Брагару, 78) — Криськів (Сікан, 59).
Крім виходу до квартету найсильніших “жовто-сині” вперше в історії футболу України вибороли і путівку на Олімпійські ігри, які в 2024-му році пройдуть в Парижі.
5 липня в півфіналі наша команда зіграє з Іспанією. Нагадаємо, що на груповому етапі в матчі з ними команда Руслана Ротаня зіграла внічию — 2:2.