Поразка клуба Реброва і Ярмоленка в Суперкубку ОАЕ мала ще більш гіркі наслідки

26 февраля 2023

В Дубаї на арені “Аль Мактум” (15 038 місць) пройшов фінал чергового Суперкубка ОАЕ.

В ньому зустрілись діючий чемпіон Еміратів “Аль Айн” Сергія Реброва і володар національного Кубка “Шарджа”, якою керує румун Ауреліо Олару.
Гра виявилась суто кубковою і принесла мінімальну перевагу супернику вірогідно майбутнього головного тренера збірної України. Єдиний гол у власні ворота забив на 29-й хвилині 31-річний тоголезець “Аль Айна” Коджо Лаба — 1:0.
На жаль на першій компенсованій хвилині в неігровій ситуації відчув м'язові проблеми Андрій Ярмоленко (20 матчів цього сезону у всіх турнірах за “Аль Айн”, 8 голів), який був замінений на Кайо Коредо.
Наразі постало питання, чи зможе капітан збірної України відновитись до першого матчу відбору до Євро-2024 проти Англії, який пройде 26 березня в Лондоні на “Вемблі”.