Вгадайте, скільки вже голів забив Бєсєдін за “Омонію”?

18 февраля 2023

Артем Бєсєдін, який був рік тому в епіцентрі офшорного скандалу, який оприлюднило британське видання World Soccer, зіграв вже другий матч за свій новий клуб на Кіпрі.

Форвард, якому в наступному місяці виповниться 27 років, вперше після своєї піврічної оренди з київського “Динамо” зіграв за “Омонію” 10 лютого вдома в 23-му турі місцевого чемпіонату проти “Аріса” Лімассол (3-е поточне місце). Він вийшов на заміну на 62-й хвилині замість англійця Брендона Баркера і результативними діями не відмітився в матчі, який “Омонія” програла — 1:2.

А от в поєдинку Кубка Греції Бєсєдін провів всю гру, однак крім попередження на 70-й хвилині нічим більше не запам'ятався. Звісно голів він не забивав (останній раз це йому вдалося в офіційній зустрічі 25 квітня 2021-го року в матчі УПЛ проти “Інгульця”), а його клуб програв на своєму полі АПОЕЛУ — 1:2.

Ще один українець в “Омонії” Роман Безус вийшов на поле тільки на 88-й хвилині, замінивши автора єдиного м'яча у складі своєї команди іранця Каріма Ансаріфарда.

Відмітимо, що після 23 матчів клуб з Нікосії має 35 очок і займає в 1-му кіпрському дивізіоні, де грають 14 клубів, лише 7-е місце.