2-й день 3-го туру ЛЧ. “Шахтар” гідно чинив опір “Реалу” в Мадриді

06 октября 2022

Гостьовий матч 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів в Мадриді проти “Реала” став для донецького “Шахтаря” перевіркою на міцність.

Діючий володар трофею з перших хвилин тотально заволодів ініціативою і двічі взяв ворота Трубіна (Родріго, 13, Вінісіус, 28).
Моменти для великого розгрому продовжували з'являтись у господарів майже щохвилини, однак ім постайно бракувало влучності, чи відмінно діяв воротар “гірників”.
Поступово “Шахтар” зімів зняти облогу суперників зі свої воріт, а на 39-й хвилині взагалі відквитав один гол. Винятково гарний удар вдався Олександру Зубкову (на фото), який пробив українського голкіпера “вершкових” Андрія Луніна (дебютував в ЛЧ).
Після перерви гості також діяли досить впевнено, а зІрки “Реала” раз пораз гатили футбольну сферу мимо рамки воріт “Шахтаря”.
До речі кілька гострих підходів створив і “Шахтар”, однак рахунок залишився незмінним — 2:1 на користь команди Карло Анчелотті.
Головний тренер донецького клубу Ігор Йовічевич після гри сказав: “У цьому матчі було потрохи всього. Нам забракло досвіду, передусім на початку. Ми давали багато вільного простору “Реалу”, який чудово діє на завершенні атак. Нам бракує досвіду саме таких матчів. Плюс, звісно, ми грали проти найкращої команди світу, і цього не можна приховувати.
Однак що більше ми проводитимемо таких матчів, то краще гратимемо як команда. У деяких аспектах і відрізках ми були не просто нарівні з “Реалом”, а іноді й перевершували суперника. Наші футболісти в деяких моментах грали так, що найкращі футболісти суперника не могли їх нейтралізувати.
Це дозволяє мені відчувати гордість і позитивні емоції, що залишаться зі мною. Вважаю, Мадрид виграв заслужено — вони пробачили нам у деяких моментах. Мудрик мав нагоди, й зрештою ми могли завершити матч унічию”.
“Реал”: Лунін — Карвахаль, Мілітао, Алаба, Менді — Вальверде, Чуамені (Камавінга, 75), Кроос — Родріго (Асенсіо, 80), Бензема (к), Вінісіус.

“Шахтар”: Трубін — Конопля, Бондар, Матвієнко, Михайліченко — Степаненко (к) (Траоре, 89) — Швед (Петряк, 67), Бондаренко, Судаков (Джурасек, 88), Мудрик — Зубков (Сікан, 67).
Після трьох турів “Реал” набрав 9 очок і з великою перевагою очолює квартет, в якому “Шахтар” зараз в 4-ма очками йде другим. Позаду “РБ Лейпциг”, який перемігши на своєму полі “Селтік” 3:1 піднявся на третю позицію. У шотландського клубу залишився один заліковий пункт.