1-й день 3-го туру ЛЧ. Клуб українців створив гучну сенсацію

04 октября 2022

У вівторок, 4 жовтня, у рамках третього туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону-2022/23 "Брюгге" приймав мадридський "Атлетіко".

"Брюгге" переміг мадридський "Атлетіко" у домашньому матчі 3-го туру Ліги чемпіонів сезону-2022/23. Поєдинок завершився з рахунком 2:0.
Рахунок матчу відкрив на 36-й хвилині Камаль Сова, а Ферран Хутгла в середині другого тайму подвоїв перевагу бельгійської команди.
На 76-й хвилині "матрацники" мали шанс скоротити відставання, однак Антуан Грізманн не реалізував пенальті.
Українець Едуард Соболь з'явився на полі на 78-й хвилині, а Роман Яремчук провів матч на лаві запасних.
У іншому матчі групи B "Порту" у домашньому матчі здолав "Баєр" — 2:0.
У складі португальської команди відзначилися Зайду Санусі та Галено. У цій зустрічі теж не обійшлося без хиби з 11-метрової позначки. Свій шанс змарнував зірка "Баєра" Патрік Шик.
"Брюгге" виграв третій матч поспіль у групі B і очолює турнірну таблицю (9 очок), випереджаючи "Порту" та "Байєр" на шість очок. "Атлетико" із трьома очками в активі розташувався на четвертій позиції.
У наступному турі "Атлетіко" прийматиме "Брюгге", а "Порту" відправиться у гості до "Баєра".