Відсутній в “Жироні” Циганков? Не біда, зате є Довбик!

22 октября 2023

Каталонська “Жирона” продовжує свій потужний шлях в цьогорічному чемпіоната Іспанії.

В 10-му турі команда в 100-му поєдинку під орудою Мічела (47 перемог, 20 нічиїх і 33 поразки) розгромила вдома глибокого аутсайдера “Альмерію” - 5:2 (І.Мартін, 37, Довбик, 39, 43, Савіо, 71, Стуані, 85 — Баптістао, 2, 24).
Гра, як може здатись з підсумкового рахунку, зовсім не вийшла для господарів легкою прогулянкою.
До 37-ї хвилини жиронці “горіли” 0:2. Однак під завісу першого тайму в них відбувся вулканічний голепад, під час якого вони всього за шість хвилин тричі вразили ворота розклеїного суперника.
В грі через лікування знову за “Жирону” не зіграв Віктор Циганков, однак це ніяким чином не понизило атакувальний потенціал команди і на перші ролі вийшов інший українець Артем Довбик. Його взяття воріт гостей на 43-й хвилині стало переможним! Взагалі він вже забив 5-й гол в поточному сезоні Прімери.
“Жирона” (1-3-4-2-1): Гассаніга — Е. Гарсія (Мартінес, 80), Лопес, Блінд — Коуту (Валері, 68), Еррера, А. Гарсія, Гутьєррес — Мартін (Торре, 86), Савіо (Порту, 80) — Довбик (Стуані, 67)
"Альмерія" (1-4-2-3-1): Мартінес — Посо, Монтес, Кайкі, Сентельєс — Баба Мохаммед, Лопі (Мелеро, 68) — Аррібас (Рамазані, 68), Робертоне (Чумі, 46), Ембарба (Лазаро, 80) — Баптістан (Санка, 89)