“Реал” жорстко приземлив “Жирону”

30 сентября 2023

В центральному поєдинку 8-го туру Прімери “Жирона” за присутності 14 400 глядачів приймала мадридський “Реал”.

Господарі дуже емоційно і на піднесенні розпочали гру. Вони притисли гостей і повинні були відкривати рахунок. Однак м'яч після удару головою Віктора Циганкова тільки чиркнув по стійці воріт Аррісабалаги.
Після цього українець грав досить активно, однак зловживав індивідуальними діями і був у перерві замінений на Валері.
“Реал” ще до перерви завдяки двом голам у виконанні Хоселу (17) і Чуамені (21) забезпечив собі комфортну перевагу.
У другому таймі зустріч вже йшла за сценарієм команди Карло Анчелотті.
Артем Довбик виграв декілька фізичних єдиноборств, однак рідко знаходив гострі продовження. Його на 60-й хвилині замінив уругвайський ветеран Стуані.
На 71-й хвилині Белінгем (на фото, визнаний найкращим гравцем матчу) довів справу до логічного розгрому — 3:0.
На останніх хвилинах жахливу травму Порту наніс Начо. За це капітан мадридців отримав пряму червону картку.
“Жирона” вперше в поточному сезоні не забила і вперше програла в чемпіонаті Іспанії.
Звитяга вивела “Реал” на 1-е місце в Прімері. В нього 21 очко, на одне більше ніж у діючого чемпіона “Барселони”.
“Жирона” (1-5-4-1): Гассаніга — Коуту, Лопес (Порту, 60), Е. Гарсія, Блінд, Гутьєррес — Еррера (Соліс, 87), А. Гарсія, Циганков (Валері, 46), Савіо (Торре, 79) — Довбик (Стуані, 59).

“Реал” (1-4-3-3): Аррісабалага — Карвахаль, Рюдігер, Начо, Камавінга — Чуамені, Вальверде (Діас, 87), Кроос — Беллінгем (Себальйос, 73), Хоселу (Васкес, 86), Вінісіус (Родріго, 68).