Малиновський вказав на двері Мессі і Ко (ВІДЕО)

09 февраля 2023

Центральний поєдинок стадії 1/8 фіналу Кубка Франції пройшов у Марселі.

Там місцевий “Олімпік” перекрив шлях до чвертьфіналу могутньому ПСЖ з Ліонелем Мессі і Неймаром у складі.
І що важливо зробив це по ділу, повністю перегравши свого титулованого суперника.
Рахунок 2:1 (А.Санчес, 31, п, Малиновський, 57 — С.Рамос, 45+2) не повністю показує те, що протягом майже усієї гри господарі диктували свої умови столичним мільонерам.
Героєм матчу став український півзахисник марсельців Малиновський, який на 57-й хвилині своїм стильним могутнім ударом забив переможний м'яч. Браво Руслан і так тримати!