22-йтур Ліги 1 став точкою відліку для Малиновського

06 февраля 2023

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський нарешті добився свого на клубному рівні за “Марсель”.

29-річний виконавець в 5-му матчі, зіграному в чемпіонаті Франції, відкрив лік забитим голам.
Сталось це на 60-й хвилині домашньої гри проти “Ніцци”. До цього, практично в кожній з попередніх зустрічей Малиновський завдавав загрозливих ударів з різних дистанцій, однак забити українцю ніяк не вдавалось.
Незважаючи на гол Руслана “Марсель” все ж зазнав поразки — 1:3 але зберіг за собою з 46 очками 2-е місце (така ж кількість очок і в “Ланса”). Однак дистанція до лідера ПСЖ стала ще більшою — 8 пунктів.
Клуб ще одного укрїнського збірника Едуарда Соболя “Страсбур” здобув вдома важливу звитягу в боротьбі за збереження прописки в еліті. Його команда перемогла “Монпельє” - 2:0, а сам Соболь на цей раз вийшов тільки на заміну на 65-й хвилині матчу. “Страсбур” має тепер 18 очок і ділить з “Аяччо” 17/18 місця.