"Арсенал" знову без Зінченка продовжує громити всіх в АПЛ

25 февраля 2024

Український захисник лондонського "Арсеналу" Олександр Зінченко знову не з'явився у складі свого клубу.

На цей раз він навіть не був включений до заявки на домашній поєдинок 26-го туру АПЛ проти "Ньюкасла".
Без Зінченка "каноніри" знову легко розібрались зі своїм супротивником 4:1 (Ботман, 18, а.г, Гаверц, 24, Сака, 65, Ківіор, 69 - Віллок, 84).
Господарі абсолютно у всіх головних ігрових аспектах перевершили гостей. 2,47 x 0,25 за очікуваними голами, 55 - 45 (%) володіння м"ячем, 18 - 3 за ударами (8 - 2 в отвір воріт), 9 - 0 за кутовими і за атаками 118 - 55.
"Арсенал" (1-4-3-3): Рая — Вайт, Саліба, Габріел, Ківьор — Едегор (Сміт-Роу, 76), Райс, Жоржиньо (Ельнені, 88) — Сака (Нельсон, 76), Гаверц (Нкетіа, 76), Мартінеллі (Троссар, 63).
"Ньюкасл" (1-4-3-3): Каріус — Тріпп’єр, Шер, Ботман (Ласселс, 73), Лівраменто (Берн, 73) — Лонгстафф, Гімараес (Віллок, 73), Майлі — Альмірон (Мерфі, 63), Ісак (Барнс, 64), Гордон.
Зазначимо, що Олександр Зінченко останній раз зіграв за "Арсенал" ще 4 лютого на "Емірейтс" проти "Ліверпуля", коли він був у перерві за рахунку 1:1 замінений на поляка Якуба Ківіора. Після того вже без участі українця команда Мікеля Артети в АПЛ тричі розгромила своїх суперників - "Вест Гем" (6:0), "Бернлі" (5:0) і ось "Ньюкасл" (4:1).
До речі зайнявший місце Зінченка Ківіор провів всі вказані матчі без замін, ще й відзначившись в останній грі голом на 69-й хвилині.

Після 26 турів "Арсенал" набрав 58 очок і займає в першості Англії 3-е місце, відстаючи на один бал від "Ман Сіті" і на два від "Ліверпуля".