"Ман Сіті" здобув вольову звитягу проти клубу українця

06 февраля 2024

23-й туп АПЛ завершувала гра "Брентфорд" - "Манчестер Сіті".

І слід сказати, що для діючого чемпіона Англії вона не стала легкою прогулянкою.
Підтвердженням цього став факт того, що перший тайм команда Пепа Гвардіоли виграти не змогла. Перший м'яч у зустрічі після асисту Флеккена записав на 21-й хвилині французський забив нападник господарів Мопе. На 3-й компенсованій хвилині рахунок зрівняв Фоден (на фото).
Після перерви ситуація на полі кардинально змінилась на користь гостей. Ще двічі відзначився Фоден (53, 70) - 3:1.
Тепер за набраними очками "Ман Сіті" другий - 49. А от за втраченими лідер, випереджаючи "Ліверпуль" на один пункт.
Підсумовуючи зазначимо, що у звітному матчі 19-річний українець Руслан Ярмолюк вийшов на заміну німця Янельта на 76-й хвилині, однак чогось суттєвого у гру свого колектива не додав. Загалом ця гра стала для нього вже 14-ю (394 хвилини) в поточному сезоні АПЛ. Це вражає, тому що ніколи жоден українець крім нього у такому віці не мав стальки ігрової практив в найсильнішій лізі світу.