“Евертон” здобув можливо найважливішу звитягу в сезоні

08 мая 2023

Запекла боротьба йде в кінці сезону АПЛ 2022/23 не тільки за чемпіонство,але й за виживання.

В 35-му турі мало хто прогнозував, що “Евертон” зможе взяти очки на полі міцного “Брайтона”.

Однак стався дивовижний розгром аутсайдера над клубом, який хоче фінішувати на 6-му місці.

З перших хвилин поєдинку різкі контратаки гостей почали давати свій результат. На 1-й і 29-й хвилині їх голами завершив Дукуре (*6 926 000). Ще до перерви забив в свої ворота воротар господарів Стіл.

У другому таймі все продовжилось. Ще двічі відзначились ліверпульці (на фото, Макніл, 76,90+5, 1 443 000) і тільки раз команда де Дзербі (*6 000 000) - Мак Аллістер, 79 (*2 886 000) — 1:5.

Віталій Миколенко відіграв за “Евертон” 34 матч в чемпіонаті (*3 345 000).

“Брайтон”: Стіл — Кайседо, Вебстер (Колвілл, 46), Данк, Еступіньян — Гросс, Мак Аллістер — Буонанотте (Марч, 46, Гілмор, 78), Ундав (Енсісо, 46), Мітома — Велбек (Фергюсон, 46).

“Евертон”: Пікфорд — Паттерсон, Міна, Тарковські, Миколенко — Гарнер, Гує (Онана, 87) — Івобі, Дукуре, Макніл — Калверт-Льюїн (Мопе, 87).

Звитяга хлопців під орудою Шона Дайча (*3 885 000) суттєво змінила розподіл сил квартиту в боротьбі за місця в еліті. У “Евертона” тепер 32 очки, на одне менше ніж у “Нотінгема” і на два більше ніж у “Лестера” і “Лідса”. Два клуби з цієї четвірки підуть на пониження в Чемпіоншіп. За три тури до фінішу може здатись,що перевага в два пункти це мізер, однак на користь “Евертона” говорить календар. Він в “ірисок” значно простіший ніж у їх суперників.