“Евертон” завис над прірвою вильоту з АПЛ

02 мая 2023

Зараз кожна гра, яка залишилась для “Евертона” в чемпіонаті Англії, що називається на вагу золота.

Команда, в якій грає збірник України Віталій Миколенко, стоїть на грані вибування з еліти.

Гостьовий матч “ірисок” з сусіднім по табліці “Лестером”, як годиться цінував в образному сенсі шість очок.

Однак на ділі команди приплюсували собі тільки по одному — 2:2 (Союнджю, 21, Варді, 33 — Калверт-Льюін, 15, Івобі, 54).

Вирішальним у протистоянні стала 45+9 хвилина, коли пенальті за гру рукою Кіна запоров найкращий півзахисник “лисиць” Медісон.

Тобто замість 3:1 в кінцівці першої 45-ти хвилинки, господарі на початку другого тайму отримали 2:2, які встояли до кінця зустрічі.

Миколенко (33 матчі, 0 голів) дуже пасивно провів весь матч, постійно уникаючи будь-яких загострень.

Після 34 турів “Евертон” залишився на передостанньому 19-му місці (29 очок), а “Лестер” на 16-му (30).

Попереду в команди Шона Дайча 4 вирішальні гри. Графік такий - “Брайтон” (8 травня), “Манчестер Сіті” (14 травня), “Вулверхемптон” (20 травня) і “Борнмут” (28 травня).