25 тур АПЛ. Солідарність з Україною!

26 февраля 2023

Черговий тур першості Англії в роковини нападу рф став символом солідарності з Україною, яка дає гідну відсіч путінським військовим злочинцям.

Капітани усіх клубів вийшли на поле з пов'язками у кольорах українського прапора.
Отже, лондонські “каноніри” з Олександром Зінченком (17 матчів, 1 гол) у складі (йому передав капітанську пов'язку на цю гру Мартін Одегор) переграли в гостях “Лестер” - 1:0 (Мартінеллі, 46). Поєдинок не став для гостей легкою прогулянкою, однак на протязі всіх 90 хвилин іхня перевага над беззубими в атаці господарями не викликала жодних сумнівів. Команда Артети набрала 57 очок і зберегла свою перевагу у два пункти (+ пропущена гра) над “Ман Сіті”.
Хлопці Гвардіоли в гостях не залишили жодних шансів “Борнмуту” - 4:1 (Альварес, 15, Голан, 29, Фоден, 46, Мефам, 51, а.г). Українский захисник господарів Ілля Забарний знову не був заявлений на матч. Згідно з офіційною інформацією він через травму може з'явитись у складі “Борнмута” тільки у квітні.
Віталій Миколенко (24, 0) відіграв усі хвилини за “Евертон” в домшій поразці від “Астон Вілли” - 0:2 (Уоткінс, 63, п, Буендіа, 83).
Вона призвела до того, що “іриски” після перемог “Лідса” та “Вест Гема” знову, як і “Борнмут” опустились до зони вильоту. Ці клуби наразі посідають відповідно 18 та 19 позиції.