Зінченко не вразив в топовій грі другої частини АПЛ

15 февраля 2023

В центральному поєдинку всього другого кола АПЛ в Лондоні зустрілись місцевий “Арсенал” і діючий чемпіон Англії “Манчестер Сіті”.

Загалом у матчі прийняли участь гравці з 14 країн (найбільше 7 — англійців).
Гра якийсь час точилась з перемінним успіхом. Перший тайм приніс по голу в ворота кожного з клубів (Сака, 43, п — де Брюйне, 24).
Однак все змінилось після перерви. Гравці команди Пепа Гвардіоли значно додали і закономірно перемогли завдяки голам Гріліша, 72 і Голанда, 82 (26-й м'яч в поточному сезоні) — 3:1.
Олександр Зінченко (15 ігор, 0 голів) провів матч проти своїх екс-одноклубників не дуже впевнено і отримав від порталу whoscored за 10-ти бальною системою посередню оцінку - 6,1. Гірше за нього з гравців стартового складу зіграли 5 гравців.
Після отриманої перемоги “Ман Сіті” наздогнав з 51 очком лідируючий “Арсенал” і навіть випередив його за різницею голів (36-26), однак у “канонірів” на одну зустріч менше.
“Арсенал” (1-4-3-3): Рамсдейл — Томіясу (Японія) (Вайт, 83), Саліба (Франція), Габріель (Бразилія) (Троссар, Бельгія, 76), Зінченко (Україна) — Едегор (Норвегія), Жоржиньйо (Італія), Джака (Швейцарія) (Вієйра, Португалія 83) — Сака, Нкетіа, Мартінеллі (Бразилія).

“Манчестер Сіті” (1-3-2-4-1): Едерсон (Бразилія)— Вокер, Діаш (Португалія), Аке (Нідерланди) — Родрі (Іспанія), Гюндоган (Німеччина) — Марез (Алжир) (Аканджі, Швейцарія, 62), де Брюйне (Бельгія), Б. Сілва (Португалія), Гріліш (Фоден, 77) — Голанд (Норвегія).