“Евертон” в драматичному стилі залишився в АПЛ!

20 мая 2022

Бути чи не бути достроково ліверпульському “Евертону” в АПЛ вирішувалась в 37-му турі.

Команда Френка Лемпарда приймала середняка “Крістал Пелас”, який вже в першості ні на що не претендує.
Гра однак спершу пішла за сценарієм гостей. Дві помилки Віталія Миколенка призвели ще в пешому таймі до двох голів у ворота Пікфорда (Матета, 21, Айюв, 36).
Після перерви господарі зуміли не тільки зрівняти рахунок (Кін, 54, Рішарлісон, 75), але й за п'ять хвилин до закінчення основного часу вирвати перемогу — 3:2 (Карвелт-Льюін, 85).
“Евертон” набрав 39 очок і перед останнім туром гарантував собі місце в англійській Прем'єр-лізі.