"Шахтар" вийшов на 1-е місце в УПЛ

08 марта 2024

Донецький "Шахтар" не втратив можливості очолити турнірні перегони в УПЛ.

Після домашньої поразки "Дніпра-1" у грі 20-го туру проти "Руха" (0:1) "гірникам" для того щоб вийти на 1-е місце конче потрібно було здолати на "Арені Львів" ковалівський "Колос".
Перший тайм чинний чемпіон України програв. М'яч після швидкої контраатаки у гостей забив Олег Іль'їн (8).
По перерві найкраще в складі "Шахтаря" себе проявив зимовий новачок Кевін, який оформив дубль (49, 88). Також два голи у Траоре, однак спочатку він забив у ворота суперників (65), а потім і у свої (90+5) - 3:2.
"Шахтар" набрав після 18 зустрічей 40 очок і одноособово розмістився на вершині УПЛ.
В наступному турі донетчани приймуть у себе аутсайдера "Минай".
"Шахтар" (1-4-1-4-1): Різник — Конопля, Бондар, Матвієнко, Педріньйо (Траоре, 46) — Назарина (Кевін, 46) — Зубков, Бондаренко (Швед, 90+2), Судаков (Цуканов, 90+2), Криськів — Сікан (Азарові, 78).
"Колос" (1-5-4-1): Фесюн — Лучкевич, Чорноморець, Бурда, Кукош, Цуріков — Ільїн (Рангел, 75), Богданов, Демченко (Оріховський, 83), Велетень (Салабай, 46) — Паулаускас (Безбородько, 74).