Гра "Дніпро-1" - "Минай" тричі призупинялась через авіатривоги

25 февраля 2024

Перший матч після зимової перерви у Дніпрі перетворився на багаточасовий марафон.

Гра претендуючого на чемпіонство "Дніпра-1" проти явного аутсайдера "Минаю" мала розпочатись 25 лютого о 13.00, але була відкладена через повітряну тривогу. На 14-й хвилині через ще одну тривогу гру призупинили, а потім ще й на 26-й.
Глядачі на матч за рішенням керівництва дніпрян на домашні матчі УПЛ до кінця сезону допускатись не будуть. Як показав стартова гра цього року воно було для прифронтового міста цілком виправданним.
У самому протистоянні господарям вдалось уникнути сенсайійної поразки і завршити нервову зустріч внічию - 1:1 (Піхальонок, 51, п - Ременяк, 26).
Після матчу захисник дніпрян Василь Кравець надав наступний коментар: "Звісно що результат не той, на котрий ми розраховували. Щось по грі не складалося для нас. Пропустили швидкий гол, після чого треба було відіграватися, а суперник максимально сів у свій штрафний майданчик, намагаючись не дати нічого нам зробити. Але все одне, у нас моменти були, проте важко було забити – ми не попадали по воротах, били у суперників.. як кажуть, не пішло. Всі ми незадоволені. Ми будемо більш злішими на наступний матч через те, що сьогодні не так зіграли. Думаю, що це нас розлютить і проти "Оболоні" ми зіграємо краще".
"Дніпро-1" (1-4-2-3-1): Волинець — Мірошніченко, Адамюк, Сарапій, Кравець — Бабенко, Рубчинський — Гуцуляк, Піхальонок, Очеретько — Філіппов (Ківінда, 76).
"Минай" (1-5-4-1): Кемкін — Дмитрук, Чуєв (Скиба, 85), Нємчанінов, Прокопчук, Корнійчук — Ременяк (Вакула, 64), Вітенчук, Петько, Кораблін (Семотюк, 74) — Устименко (Попов, 85).