“Дніпро-1” обіграв “Шахтар” і став лідером УПЛ. Максимов розповів, як це вдалося

13 ноября 2023

В центральному поєдинку 14-го туру УПЛ “Шахтар” на “Арені Львів” приймав “Дніпро-1”.

Перший тайм пройшов у досить рівній боротьбі.

На швидкий гол Сікана (5) перед самою перервою відповів Сарапій (41).

А ось потім м'ячі влітали тільку до сітки воріт воротаря “гірників” Різника. Їх авторами стали у проміжку п'яти хвилин Гуцуляк (51) і Лєднєв (56) — 1:3.

"Шахтар" (1-4-1-4-1): Різник — Конопля (Гочолеішвілі, 60), Бондар, Ракіцький (Азарові, 60), Матвієнко — Степаненко (Келсі, 70) — Зубков (Кащук, 84), Криськів, Судаков, Невертон (Егіналду, 71) — Сікан.
"Дніпро-1" (1-4-2-3-1): Волинець — Адамюк, Сваток, Сарапій, Мірошніченко — Бабенко, Рубчинський — Гуцуляк, Піхальонок, Лєднєв (Горбунов, 87) — Філіппов (Вітіньйо, 73).

“Дніпро-1” під орудою Юрія Максимова (на фото) виграв 8-й матч з 10 і набравши 30 очок одноосібно очолив турнірну таблицю АПЛ.

Після поєдинку він сказав: “Треба було відіграватися, адже пропустили швидкий гол, але далі грали так, як і прагнули с початку матчу, більше контролювати м’яч і проводити контратаки. Зрівняли рахунок у кінці першого тайму і потім вже було легше грати. Не кожен матч ми виграємо у "Шахтаря". Для хлопців буде додатковий вихідний”.

Свою останню гру в першому колі дніпряни проведуть 27 листопада на своєму полі з одеським “Чорноморцем”.