Мляве класичне: “Шахтар” здолав “Динамо” на його полі

03 ноября 2023

13-й тур УПЛ відкривало українське класичне протистояння.

“Динамо” приймало “Шахтар”.

Господарі перед матчем зазнали серйозних кадрових втрат. До травмованих Кабаєва і Ярмоленка додався ще й Буяльський. Ванат пропускав принципову зустріч через дискваліфікацію.

Перший тайм пройшов в позиційній боротьбі. В ньому майже відсутніми були гольові моменти. Один з них мав Беніто, але його удар виявився неточним.

Після перерви “Шахтар” заволодів ініціативою і почав диктувати свої умови “біло-синім”.

На 54-й хвилині дуже активний на лівому фланзі 18-річний бразилець Невертон обіграв Тимчика і через Дубінчака і Дячука врозріз зробив асист на Зубкова. Той свій шанс не запоров — 1:0.

До кінця матчу залишалось ще дуже багато часу, однак динамівці майже нічого не створили в володіннях Різника. Караваєв все ж міг зрівняти рахунок, але у ворота не влучив.

На останніх хвилинах основного часу травму отримав киянин Шапаренко.

“Гірники” загалом більше за “Динамо” влучили в отвір воріт 3:2, однак сама гра з боку обох команд бажала бути набагато кращою.

“Шахтар” переміг і має тепер 24 очки. Він піднявся на 3-ю позицію.

У “Динамо”, яке продовжило свою серію без перемог в УПЛ до чотирьох рекордних ігор, залишилось 16 пунктів і тільки 7-е місце.... Навіть з нього команду Луческу ще нижче в разі своїх перемог можут опустити “Колос” і “Ворскла”.

"Динамо" К: Бущан — Тимчик, Попов, Дячук, Дубінчак — Бражко, Шепелєв — Караваєв, Шапаренко (Царенко, 83), Волошин (Пономаренко, 88) — Беніто (Супряга, 83).

"Шахтар": Різник — Конопля, Бондар, Матвієнко, Азарові (Ракіцький, 34) — Степаненко — Зубков (Назарина, 75), Судаков, Криськів, Невертон (Гочолеішвілі, 76) — Сікан.