“Полісся” в меншості забило два голи і перемогло “Динамо”!

06 октября 2023

В центральному поєдинку 10-го туру УПЛ в Житомирі на стадіоні “Центральний” зустрілись місцеве “Полісся” і київське “Динамо”.

Гра виявилась напрочуд драматичною. В першому таймі команди обмінялися голами.
Спочатку після класного пасу Волошина забив Буяльський (4). На це відповів невідпорним ударом Крушинський (15).
Після перерви “біло-сині” знову забили швидкий гол. За фол на Ванаті пенальті реалізував той же Буяльський (51).
Ще через шість хвилин за друге попередження був вилучений захисник житомирян Морозко.
Здавалось, що “Динамо” без проблем доведе зустріч до перемоги.
Однак сталось щось неймовірне. Дебютант українського елітного дивізіону не тільки в меншості зрівнв рахунок (Будківський, 64), але й вийшов уперед після голу Козака (70) — 3:2!
На останніх хвилинах матчу динамівець Караваєв отримав червону картку, а тим часом команда Юрія Калітвінцева довела гру до незабутньої звитяги!
Після фінального свистка у VIP-ложі панували разні емоції. Абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик був безмежно щасливим, а неформальний власник “Динамо” Григорій Суркіс залишав її покусуючи губи...
“Полісся” (1-5-4-1): Бойко — Морозко, Чоботенко, Крушинський (Гітченко, 71), Шабанов, Смоляков — Козак, Кушніренко, Танковський (Огіря, 83), Макуана — Аріелсон (Будківський, 60)

““Динамо” К (1-4-2-3-1): Бущан — Тимчик (Беніто, 68), Дячук, Сирота, Дубінчак — Бражко, Андрієвський — Караваєв, Буяльський, Волошин (Кабаєв, 68) — Ванат
“Полісся” після 10 турів набрало 19 очок і вийшло на 1-е місце, а в “Динамо” залишилось 15 пунктів (зіграло 7 матчів) і 5-а позиція.