1-й тур УПЛ: прем'єрні звитяги “Чорноморця”, “Динамо” і “Олександрії”

30 июля 2023

Клуби УПЛ продовжили матчі стартового туру 30 липня.

“Чорноморець” впевнено в гостях обіграв новачка еліти ЛНЗ.
У грі з черкасчанами звернули на себе позитивну увагу новачки “моряків” - словенській півзахисник Шпорн і нігерійський форвард Ієде.
Перший навіть забив на 65-й хвилині свій дебютний гол в УПЛ. До нього відзначився ще в першому таймі Бойчук (38).
Загалом 2:0 на користь команди Григорчука абсолютно відповідають тому, що було в цій грі.
ЛНЗ: Самойленко, Бойко, Ковальов, Лопирьонок, Наумець (Шестаков, 46), Норенков, Прядун, Рибалка (Олійник, 82), Савін (Пасіч, 63), Стасюк, Хамелюк (Копил, 69)
“Чорноморець”: Білик, Єрмаков, Салюк, Путря, Брагару, Васильєв, Гучек (Штогрін, 61), Кузик, Шпорн, Ієде (Хадіда, 83), Бойчук
В Києві головну увагу в матчі з “Минаєм” привернуло повернення в “Динамо” після шести років легіонерського хліба Андрія Ярмоленка.
Він навіть змусив голкіпера гостей Бандуру піти на фол останньої надії, за що той і був вилучений з поля (56).
Загалом же навіть швидкий гол гостей (Вітенчук, 3) не зміг завадити “Динамо” перемогти. Дубль Ваната (27, 30) і видалення за дикий фол Попова (32) перевели матч в позиційне русло в якому “Минай” міг навіть двічі реальні шанси зрівняти рахунок. Але обидва рази їх змарнував Вишневській.
Під самий кінець “біло-сині” забили ще двічі — Буяльський (87, п) і Караваєв ((90+3) — 4:1.
“Динамо”: Бущан — Тимчик, Попов, Біловар, Дубінчак — Шапаренко (Шепелєв, 82), Сидорчук (Бражко, 82), Буяльський — Ярмоленко (Караваєв, 75), Ванат (Беніто, 76), Кабаєв (Сирота, 34).

“Минай”: Бандура — Дмитрук (Ольховий, 58), Солдат (Ременяк, 68), Ю. Кравчук, Нємчанінов, Булеза (Рогозинський, 46) — Одарюк (Гечев, 72), Вітенчук, Ралюченко (Панасенко, 46), Твердохліб — Вишневський.

“Олександрія” в рівній боротьбі переграла вдома “Кривбас”.
Долю зустрічі га користь господарів вирішив швидкий м'яч, який поклав уворота суперників орендований динамівець Шулянський (4).
На 32-й хвилині був вилучений з поля півзахисник гостей Семотюк. Однак навіть у меншості команда Юрія Вернидуба билась до кінця. В двох епізодах з Кожушко і Хомченовським гравці "Кривбаса" претендували на пенальті, однак арбітр матчу Ярослав Кизик порушень не вгледів
“Олександрія” перемогла 1:0 і долучилась ще до 5 клубів які перемогли в першому турі і набрали по 3 очки.
“Олександрія”: Шевченко — Копина, Бабогло, Логінов, Смирний (Савченко, 57) — Сігеєв — Калітвінцев, Плакса (Калюжний, 68), Беляєв (Авагімян, 58), Шулянський — Кулаков (Андрейчук, 67).

“Кривбас”: Кліщук — Понєдєльнік, Стецьков, Бескоровайний, Дібанго — Кожушко (Блізніченко, 79), Семотюк, Татарков (Бізімана, 46), Хомченовський (Задерака, 85) — Луньов (Устименко, 78) — Дебелко (Іліч, 46).