“Шахтар” за головними показниками одноосібно на чолі УПЛ

12 апреля 2023

У пропущеному матчі у Львові зустрічались перша і остання команди в поточному чемпіонаті УПЛ.

Однак боротьба на полі такої різниці між “Шахтарем” і ФК “Львів” не показала.

“Гірники” у цій частині сезону можливо потрапили у так звану функціональну яму. Цьому підтвердженням стали матчі проти “Чорноморця” (2:2) і “Металіста” (1:0) в яких у “Шахтаря” не було свіжості і звичної гостроатакуючої гри.

Таким же по суті став поєдинок і проти львівських “городян”.

Після млявого першого тайму гра вибухнула з 56 по 61 хвилини, коли спочатку Гочолейшвілі головою забив у власні ворота, а потім атака гостей після удару Судакова через рикошет також стала гольовою.

Звісно “Шахтар” намагався будь що вирвати перемогу. Гарні шанси для цього втратили Кевін Келсі, Ярослав Ракіцький (влучив у поперечину) і Тарас Степаненко і здавалось, що не уникнути сенсаційної нічиєї. Однак на останніх секундах черговий навіс до штрафної “Львова” майстерно конвертував ударом головою у надважливе взяття воріт венемуелець донецького клубу Келсі (на фото) — 2:1!

По суті це була чемпіонська звитяга, коли класної гри майже не має, а максимум очок є.

З важливих підсумків матчу стала важка травма креативного півзахисника “гірників” Дмитра Криськіва, який можливо вибув до кінця цього сезону.

ФК “Львів”: Юрчук — Грисьо, Ґабріель, Дитятьєв, Кузик — Алібеков (Никитюк, 84) — Мильченко, Бєляєв, Свржняк (Мишенко, 67) — Бугай (Сасовський, 78), Богунов.

“Шахтар”: Трубін — Гочолеішвілі, Матвієнко, Ракіцький, Топалов — Судаков, Степаненко, Бондаренко — Криськів (Очеретько, 27, Келсі, 71), Траоре (Сікан, 82), Тотовицький (Борячук, 83).
“Шахтар” після 20 матчів наразі набрав 49 очок і на чотири пункти відірвався від “Дніпра-1” в якого на одну гру менше.