“Динамо” К у другому таймі дотисло “Львів”

02 апреля 2023

В черговому турі УПЛ явний аутсайдер поточного сезону у Львові на арені СКІФ приймав київське “Динамо”.

Господарі з новом тренером Анатолієм Безсмертним на чолі на рівних відіграли перший тайм.

Однак після перерви гості вже на 52-й хвилині вийшли вперед після голу Ваната, а в кінцівці контрольним м'ячем Раміреса (87) добили “городян” - 2:0.

ФК  “Львів”: Рибка — Сасовський (Ґільєрме, 71), Ґабріель, Дитятьєв — Антоніо — Грисьо, Мильченко, Бєляєв (Свржняк, 71), Богунов (В. Михайлів, 83) — Есеола, Бугай.

“Динамо” К: Нещерет — Караваєв, Попов, Дячук, Дубінчак — Сидорчук, Шепелєв (Яцик, 75) — Беніто (Тимчик, 81), Царенко (Гармаш, 61), Лонвейк (Волошин, 62) — Ванат (Рамірес, 80).

Зазначимо, що без дискваліфікованого Віталія Буяльського комбінаційна гра “біло-синім” на протязі всього матчу давалась дуже важко.

Результат поєдинку залишив обидва клуби на своїх позиціях. “Динамо” на 4-му рядку, а “Львів” на останньому 16-му місці.