Невтішний початок 2024-го року від "Шахтаря". Три матчі і жодної перемоги...

26 февраля 2024

Діючий чемпіон України "Шахтар" довів свою серію без перемог в офіційних матчах з початку цього року до трьох.

Команда зіграла внічию 2:2, а потім програла 1:3 "Олімпіку" (Марсель) і вибула з 1/16 Ліги Європи.
Після цього у 18-му турі АПЛ "гірники" втратили очки у гостьвому матчі проти ФК "Олександрія" - 0:0.
Через повітряну тривогу гра розпочалася на понад півтори години пізніше. На 35-й хвилині достроково залишив поле через травму правий вінгер донетчан Олександр Зубков, якого замінив Мар'ян Швед.
На 78-й хвилині зустріч була знову призупинена через повторну повітряну тривогу.
Після матчу головний тренер "Шахтаря" Маріно Пушич дав наступний коментар: "Довгий та важкий день зі складною грою, що проходила за непростих обставин та на дуже поганому полі. Отримали не той результат, який хотіли, вийшла нічия. Ми постійно намагалися показувати свою гру, проте це було не завжди легко з огляду на умови, я маю на увазі поле. Було важко грати швидко та знаходити правильні рішення через такі обставини.
Це був складний матч. Ми намагалися грати, суперник також мав свої можливості, яким ми досить добре протистояли у виходах з оборони. Це добре було видно в останні 15 хвилин, коли ми дещо змінили. Ми домінували впродовж цієї частини, створили два-три гарні моменти і тоді мали забити гол, адже поле вже не було сухим, темп зріс. Можна було побачити, що м’яч рухався швидше, тому ми могли легше просуватися через позиційну гру. Ми зробили все, що могли. Команда показала характер та боролася до кінця. Намагалися знаходити простір і створювати моменти, але на фініші нам не пощастило.
Незважаючи на складності цієї гри та обставини, я вважаю, що ми заслужили на гол, проте, на жаль, не змогли його забити. Маємо нічию – для нас це не дуже гарний результат, але все ж таки результат. Як я сказав своїй команді, я задоволений тим, як ми намагалися грати, як показали характер в останні 15 хвилин, тому не падаємо духом і йдемо далі".
ФК "Олександрія" (1-4-3-3): Шевченко — Копина, Логінов, Кампуш, Мартинюк (Скорко, 77) — Калюжний, Михайленко (Шостак, 77), Ковалець (Бєляєв, 68) — Калітвінцев, Кулаков (Де, 73), Шулянський (Джевані, 68).
"Шахтар" (1-4-1-4-1): Різник — Конопля, Бондар, Матвієнко, Педріньйо — Бондаренко — Зубков (Швед, 35), Криськів (Степаненко, 56), Судаков, Кевін (Траоре, 55) — Егіналду (Сікан, 46).
3 березня у центральному поєдинку 19-го туру УПЛ "Шахтар" прийме на своєму полі нинішнього лідера чемпіонату "Кривбас".