“Шахтар” без запасу міцності все ж здолав “Олександрію”

14 августа 2023

В завершальній грі 3-го туру УПЛ на арені “Лівий берег” в Київській області зустрілись “Шахтар” і ФК “Олександрія”.

“Гірники” знову не змогли задіяти цілу низку гравців першого вибору. Зокрема через травми були відсутні Бондар, Конопля, Корнієнко, Судаков, Степаненко і Кащук, а через дискваліфікації Ракицький та Бондаренко.

На фоні величезних кадрових проблем до донецького клубу було навіть повернуто 36-річного Дмитра Чигринського, який вийшов на матч з перших хвилин.

Тим не менш “Шахтар” на фоні досить безініціативної “Олександрії” домінував у першому таймі і двічі забив. Дві передачі Гочолаішвілі перетворили в голи Сікан (8) і Траоре (31).

Після перерви гості активізувались і відквитали один м'яч, який на свій рахунок записав на 60-й хвилині Скорко.

В ендшпілі поєдинку команда Ротаня просто мала забивати і зрівнювати рахунок. Однак удари Бабогла і Смирного парирував Різник. Це і дозволило “Шахтарю” зберегти до фінального свистка переможний рахунок — 2:1.

Перемога діючого чемпіона України тим більш цінніша,що здобута практично без запасу міцності, по суті піврезервним складом.

“Шахтар” (1-4-3-3): Різник — Гочолеішвілі, Чигринський (Козік, 74), Матвієнко, Топалов — Очеретько, Назарина, Криськів (Кастілло, 89) — Зубков (Невертон, 82), Траоре (Келсі, 46), Сікан (В’юнник, 46).

ФК “Олександрія” (1-4-3-3): Шевченко — Копина (Мартинюк, 81), Бабогло, Логінов, Смирний — Калюжний (Скорко, 46), Ващенко (Погорілий, 81), Плакса (Ковалець, 62) — Калітвінцев, Кулаков, Шулянський (Джевані, 72).