“Шахтар” в 7 турі УПЛ легко переміг “Динамо” К

16 октября 2022

В центральному поєдинку чергового туру української Прем'єр-ліги на “Арені Львів” зустрічались “Шахтар” і “Динамо”.

Перед початком матчу національний гімн зворушливо виконала парамедик і захисниця “Азовсталі” Катерина “Пташка” Поліщук.

Номінальні господарі, якими були “гірники”, при досить академічній грі обох команд вийшли вперед на 29-й хвилині, коли після кутового Траоре головою відправив м'яч Зубкову і той не схибив.

В самому кінці першого тайму “Шахтар” втратив нагоду подвоїти свою перевагу в рахунку. Тимчик зніс в карному майданчику Мудрика, однак удар з точки Траоре парирував Нещерет.

Одразу після перерви суперники обмінялися швидкими голами, авторами яких стали Ванат (46) і Мудрик (48).

На 69-й хвилині за фол останньої надії проти Сікана арбітриня Монзуль видалила з поля динамівця Забарного.

Вже через п'ять хвилин найкращий бомбардир донецького клубу в поточному сезоні Сікан після асисту Мудрика використав більшість своєї команди — 3:1.

Він же міг на останніх секундах довести перевагу “Шахтаря” і до розгрому, однак м'яч після того як він перекинов його через воротаря киян вибив з пустих воріт Попов.

Команда ж Луческу програла 7 з 10 останніх матчів, з різницею голів 10-15.

“Шахтар”: Трубін, Конопля, Матвієнко, Бондар, Михайличенко, Зубков, Судаков (Джурасек, 82), Степаненко (к) (Назарина, 76), Бондаренко, Мудрик (Петряк, 81), Траоре (Сікан, 59).
“Динамо”: Нещерет, Вівчаренко (Дубінчак, 64), Забарний, Сирота, Тимчик (Кабаєв, 64 (Попов, 76)), Циганков, Сидорчук (к), Буяльський, Шепелєв (Гармаш, 64), Караваєв, Ванат.
Після отриманої досить легкої перемоги “Шахтар” набрав 16 очок і залишився на 2-му місці, відстаючи від лідируючого “Дніпра-1” на два пункти.
“Динамо” залишилось з 9 заліковими балами на незвичній для себе 9-й позиції.