Воля до перемоги вивела “Шахтар” в лідери УПЛ

10 сентября 2022

В 4-му турі Прем'єр-ліги України “Шахтар” у якості господаря приймав на “Львів Арені” “Чорноморець”.

Номінальні господарі вийшли на гру без дискваліфікованого Михайла Мудрика і це досить суттєво позначилось на їх атакувальній міці.

Одесити протягом всього матчу ні в чому не поступались “гірникам”, а періодами навіть діяли при підходах до воріт навіть гостріше.

Вони ж і відкрили рахунок. Гол на свій рахунок завдяки прицільному удару записав на 10-й хвилині Брагару.

Після перерви на поле у складі ”Шахтаря” вийшли Траоре і Сікан. Теріторіальна перевага команди Йовічевича стала незаперечною і на 74-й хвилині після прострілу зліва Михайличенка м'яч до сітки воріт Непогодова головою відправив Швед.

Гра котилась до нічиєї, однак везе рішучим та вольовим. Саме такі якості продемонстрували на 6-й гравці донецького клубу. Очеретько, вдарив, а Траоре підправив м'яч, який залетів до воріт “Чорноморця” — 2:1!

“Шахтар”: Трубін — Конопля, Кривцов, Матвієнко, Михайліченко — Степаненко — Зубков (Очеретько, 64), Бондаренко (Сікан, 64), Джурасек (Судаков, 64), Петряк (Траоре, 46) — Швед (Тейлор, 90).

“Чорноморець”: Непогодов — Путря (Салюк, 87), Джеймс, Єрмаков, Селін — Бобко, Політило, Плакса — Наумець (Штогрін, 75), Гладкий (Філі, 71), Брагару (Юсов, 86).

Провівши 4 гри “Шахтар” набрав 10 очок і вийшов на 1-е місце в УПЛ.