“Шахтар” вийшов на 1-е місце в УПЛ

02 сентября 2022

3-й тур Прем'єр-ліги України розпочався у Львові.

На стадіоні Україна місцевий “Рух” приймав “Шахтар”.
Гості домінували з початку гри, однак робити це Їм стало важче з 35-ї хвилини, коли пряму червону картку отримав Михайло Мудрик.
Незважаючи на це “гірники” продовжили володіти ініциативою. Міцності атакувальній лінії додав Лассіна Траоре. Він вийшов у другому таймі, замінивши на 59-й хвилині Богдана Михайличенко. Для буркінійця гра стала першою офіційною з 28 вересня минулого року.
Доля ж гри була вирішена на 78-й хвилині. Верхову подачу з правого флангу Валерія Бондаря перетворив у гол майстерним ударом головою Юхим Конопля (на фото) — 1:0.
“Рух”: Паньків, Лях, Дідик, Слюсар, Сич, Федорчук, Сапуга, Соломон (Бойчук, 60), Притула (Таллес, 80), Руніч, Климчук (Мисик, 80).
“Шахтар”: Трубін, Михайличенко (Траоре, 59), Матвієнко, Бондар, Конопля, Степаненко, Бондаренко (Джурасек, 72), Мудрик, Судаков (Швед, 90+3), Петряк (Тейлор, 59), Сікан (Зубков, 46).
Команда Ігора Йовічевича набрала після трьох зустрічей сім очок і вийшла на перше місце в чемпіонаті України. Обійти “Шахтар” можуть “Зоря”, “Колос”, “Олександрія” і “Верес” (всі мають по шість пунктів), але для цього ім буде потрібно виграти свої матчі у 3-му турі.