Чи не стане втрата очок у грі з ЛНЗ фатальною для "Динамо"?

09 апреля 2024

Матч 23 туру УПЛ проти ЛНЗ не передвіщував проблем для київського "Динамо".

Столичний клуб досить впевнено у 2024-му році набирає очки, втративши їх до цього тільки у гостьовій зустрічі з "Вересом".
Та історія повторилась і у матчі з ЛНЗ, який також закінчився внічию 1:1 (Ярмоленко, 15 - Саліху, 40).
- Коли ми повели в рахунку, потрібно було взагалі не підпускати суперника до власних воріт. Але пропустили, це футбол. У нас було в запасі ще 45 хвилин, і потрібно було реалізовувати створені моменти, - розповів після гри Андрій Ярмоленко.

Yarm
Ключовим моментом у протистоянні стала груба помилка воротаря киян Нещерета, який після кутового пропустив м'яч поміж руками, що дозволило Саліху затовкнути шкіряну сферу до сітки воріт "Динамо".
Чому замість Бущана у рамці воріт грав Нещерат пояснив після фінального свистка головний тренер "біло-синіх" Олександр Шовковський: "У нас ротація, і Нещерет заслуговував, аби сьогодні вийти у стартовому складі".

Shov

Також він додва: "Гра давалася в першому таймі. Забили один м’яч, могли забивати ще, але на жаль пропустили. У другому таймі намагалися змінити ситуацію, і були моменти для цього, але не вдалося. Прикра нічия – рухаємося далі".
Після втрати двох очок "Динамо" тепер відстає від "Шахтаря" вже на чотири пункти. Чи не забагато це за 9 кроків до фінвшу покаже лише тільки час.

"Динамо": Нещерет — Тимчик, Попов, Дячук, Вівчаренко (Дубінчак, 78) — Бражко (Пономаренко, 84), Андрієвський (Буяльський, 78) — Ярмоленко (Волошин, 63), Шапаренко, Кабаєв — Ванат.

ЛНЗ: Кучеренко — Норенков, Ковальов, Муравський, Саліху, Стасюк (Насонов, 69) — Бойко, Рибалка (Ейнел, 59), Яшарі — Молло (Хобленко, 46), Наумець (Г. Пасіч, 59).