"Динамо" продовжило переможну серію в УПЛ під орудою Шовковського

25 февраля 2024

Весняну частину УПЛ у Києві відкрив матч "Металіст 1925", який у якості номінального господаря приймвв київське "Динамо".

Харків'яни значно підсилился цієї зими і почалу гру досить бадьоро.
Вже на 5-й хвилині один з новачків, колишній відомий динамівець Денис Гармаш відкрив рахунок.
В кінцівці першого тайму його зрівняв Владислав Кабаєв (43).
По перерві "біло-сині" взяли гру під свій контроль. Фактично доля зустрічі була вирішена за 13 хвилин в проміжку між 62-ю та 75-ю хвилинами. Тричі забили динамівці (Ванат, 62, 75, Буяльський, 69) на що тільки одним голом відповів після помилки юного захисника киян Міхавка ще один новобранесь "Металіста-1925" Фрімпонг (72) - 4:2.
Ця звитяга стала 4-ю підряд після того як столичний клуб замість румуна Луческу очолив Олександр Шовковський.
"Динамо" тепер набрало після 15 матчів 31 очко і залишилось на 5-й позиції в турнірній таблиці УПЛ.
"Металіст 1925": Мозіль — Капінус, Імереков, Курило, Фарина — Червак (Фрімпонг, 70) — Габелок, Русин (Бичек, 80) — Юрченко (Обіная, 89) — Гармаш (Юсов, 46), Борячук.
"Динамо" Київ: Бущан — Караваєв, Попов, Михавко, Вівчаренко — Бражко — Волошин (Беніто, 88), Буяльський (Царенко, 78), Шапаренко (Шепелєв, 78), Кабаєв (Діалло, 90+2) — Ванат (Супряга, 88).