У черговому 15-му турі УПЛ київське “Динамо” приймало львівський “Рух”.

Доля матчу була вирішена на користь господарів вже в першому таймі.

Обидва голи у виконанні “біло-синіх” вийшли, як під копірку.

Дві помилки голкіпера гостей Гереги стали для гостей фатальними.

Молодий воротар “Руха” віддавав ризикові передачі, які ставали здобиччю гравців “Динамо” і перетворювалися після їх ударів у голи.

Спочатку це зробив вже на 6-й хвилині захисник Тимчик.

Потім повторив теж саме за хвилину до кінця першої половини півзахисник Кабаєв — 2:0.

kab

Виконуючив обов'язки головного тренера киян Олександр Шовковський після матчу сказав:

sh

- Ми розуміли, що гратимемо з молодою амбітною командою, яка будує свою гру за рахунок пресингу, і в першому таймі, попри те, що ми його закінчили з рахунком 2:0, десь ми не догравали. Але в другому таймі ми виправили ці помилки, грали вже більш агресивно, не сідали низько, а натомість високо зустрічали і довели гру до перемоги, маючи нагоди для того аби збільшити рахунок.

“Динамо" К: Бущан — Тимчик, Дячук, Сирота, Дубінчак — Бражко, Шепелєв (Андрієвський, 90) — Караваєв (Вівчаренко, 75), Буяльський, Кабаєв — Беніто (Ванат, 61).
"Рух": Герета — Сич, Слюбик, Дідик, Роман — Сапуга, Едсон (Підгурський, 26), Таллес (Карабін, 76) — Квасниця, Пастух, Соломон-Отабор (Климчук, 54).

«Динамо” набрало після 12 матчів 22 очки і за втраченими пунктами наздогнало “Шахтар” у якого після 13 зустрічей 25 очок.