Після матчу з “Рухом” “Динамо” залишилось в УПЛ на 4-му місці

14 апреля 2023

На гру проти львівського “Руха” “біло-сині” поглядали з досить гарними сподіваннями на звитяну, однак сталось не так як гадалось.

До протистояння в 21-му турі УПЛ на “Львів Арені” “Динамо” перемагало свого суперника у всіх чотирьох попередніх матчах, а різниця голів становила 10-0 на користь киян.
Після голу Ваната (16) здавалось, що знову “Рух” залишиться ні з чим. Однак симпатична гра господарів дала свій результат. Ще до перерви після прориву Климчука рахунок зрівняв Довгий (40).
У другому таймі команда Пономарева продовжувала активно використовувати активний пресинг, який практично руйнував всю і так не надто збалансовану комбінаційну гру підопічних Луческу. Той нервував, але докричатись до своїх гравців так і не зміг.
В підсумку рівне протистояння закінчилось справедливою нічиєю — 1:1.
“Рух”: Паньків – Роман, Слюсар, Дідик (Холод, 11), Лях – Довгий (Притула, 69), Підгурський – Мисик (Альваренга, 69), Таллес (Карабін, 89), Соломон-Отабор – Климчук.
“Динамо”: Нещерет – Тимчик, Дячук, Попов, Вівчаренко – Сидорчук, Лонвейк (Андрієвський, 59) – Беніто (Гармаш, 49), Буяльський, Шепелєв (Царенко, 49) – Ванат (Рамірес, 64).
“Динамо” набрало 40 очок, але так і залишилось після 21 проведеного матчу лише на 4-й позиції в УПЛ. "Рух" терер має 19 пунктів і продовжує нелегку боротьбу за виживання в еліті.