Після мінімальної перемоги над “Інгульцем” “Динамо” вперше дісталося чільної трійки

17 ноября 2022

17 листопада “Динамо” в Києві зіграло пропущений матч 1-го туру УПЛ проти “Інгульця”.

Головне питання щодо переможця в цій зустрічі було знято вже в першому таймі після дубля Циганкова (32, п, 45+1).
По перерві номінальні господарі з Петрово, які наразі займають останній рядок в турнірній таблиці, один гол відквитали (Сітало, 62), однак від поразки не врятувались — 1:2.
“Біло-сині” набрали 23 очки і вперше в поточному сезоні УПЛ піднялись на 3-е місце.
“Інгулець”: Паламарчук — Нагієв, Поспєлов, Ковальов, Саків — Кухарук, Коробенко (Клименко, 46) — Козак (В. Блізніченко, 46), Запорожець (Марусич, 83), Смоляков (А. Блізніченко, 67) — Сітало (Резепов, 74).

“Динамо” К: Нещерет — Кендзьора (Караваєв, 78), Забарний, Сирота, Дубінчак (Вівчаренко, 79) — Андрієвський, Шепелєв (Перріс, 85) — Циганков, Буяльський, Лонвейк (Гармаш, 67) — Ванат (Кулач, 78).