КЛЧ. “Динамо” К програло за сумою двох матчів ”Бенфіці” 0:5

24 августа 2022

Київське “Динамо” знову не змогло нічого зробити з португальською “Бенфікою” в плей-офф відборі Ліги чемпіонів.

Господарі на своєму полі в Ліссабоні буквально знищили команду Луческу в першому таймі після голів у виконанні Отаменді (27), Рафи Сілви (40) і Нереса (42). А могли забити ще, як мінімум, ще чотири.

Після перерви “орли” значно скинули оберти, прибрали з полі топових виконавців і граючи по рахунку легко довели матч до впевненої перемоги — 3:0 (за сумою двох зустрічей — 5:0).

Велику різницю між суперниками підкреслила статистика ударів по воротах 21-3 на користь підопічних Роджера Шмідта, причому кияни жодного разу не влучили в отвір воріт суперника...

“Бенфіка” (1-4-2-3-1): Одіссеас — Жилберто, Отаменді (к), Морато, Грімальдо — Фернандес (Бернарду, 90), Флорентіну (Вайгль, 70) — Нерес (Гонсалвеш, 71), Рафа Сілва (Араужу, 70), Жуан Маріу — Рамуш (Муса, 52).

“Динамо" (1-4-2-3-1): Бущан — Кендзьора, Забарний, Сирота, Вівчаренко (Дубінчак, 64) — Сидорчук (к), Шепелєв (Тимчик, 87), Шапаренко, Буяльський (Яцик, 90+3) — Караваєв (Царенко, 87),Шепелєв (Тимчик, 87), Бєсєдін (Бєсєдін, 64),