“Динамо” К не змогло зіграти на рівних з “Бенфікою” у першому рандеву плей-офф КЛЧ

18 августа 2022

В першому матчі відбору плей-офф Ліги чемпіонів, який за присутності16 450 глядачів пройшов у Лодзі, боротьби між київським “Динамо” та “Бенфікою” не вийшло.

Гості контролювали гру з першої і до останньої хвилини і закономірно перемогли — 2:0 (Жілберто, 9, Рамуш, 37).
Найкращим гравцем своєї команди до заміни в складі “орлів” був бразилець Нерес, який дуже вдало використовував свою техніку та бачення поля. Практично домінація ліссабонського дуета на правому фланзі, де Нересу компанію складав його співвітчизник Жілберто дозволила “Бенфіці” добитись суттєвої переваги.
В складі киян після швидко пропущеного першого гола двічі загрожував воротам Влаходімоса Циганков, але забити не зміг. Після цього Віктор допустив фатальну помилку на 37-й хвилині. Його пас назад привів до того, що виведений на удар Рамуш не схибив.
Після перерви “Бенфіка” скинула оберти, діяла по рахунку і без проблем довела зустріч до дуже комфортної різниці у два м'ячі.
Гра у відповідь пройде 23 серпня на лісабрнській арені “Да Луш”.
“Динамо”: Бущан, Кендзьора, Забарний, Попов (Сирота, 80), Дубінчак (Вівчаренко, 63), Циганков (к) (Караваєв, 64), Андрієвський, Шапаренко, Шепелєв (Царенко, 73), Буяльський, Бєсєдін (Ванат, 74).
"Бенфіка": Влаходімос, Жилберту (Ба, 69), Отаменді (к) Морато, Грімальдо, Флорентіно, Енцо Фернандес, Нерес (Енріке Араухо, 63), Рафа Сілва, Жоао Маріо, Рамуш (Яремчук, 63).